Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi
FİNİKE

Finike'nin İlk Psikoteknik Merkezi

Finike Psikoteknik

Finike ve Batı Antalya bölgesinin ilk psikoteknik değerlendirme merkezi siz vatandaşlarımız için açılmıştır. Psikolog ahmet Naim Gürgen’in Kumluca’da hizmet vermeye başladığı psikoteknik merkezine siz vatandaşlarımızı bekliyoruz. Finike de psikoteknik raporu almak için yapmanız gereken ehliyet ve kimliğiniz ile Kumluca’da ki psikoteknik merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

Gerek trafik cezalarından dolayı ehliyetlerine el konulan vatandaşlarımız gerekse işe ilk giriş esnasında işverenlerin istediği gerekse ticari araç kullanımında 5 yılda yenilenen bir psikoteknik raporu için hemen Özel Batı Antalya Psikoteknik Değerlendirme Merkezinde siz Finike’li vatandaşlarımızı bekliyoruz olacağız.

Finike psikoteknik raporu alabilmek adına ehliyet ve kimliğiniz ile merkezimize gelerek Psikoteknik Test uygulamamıza katılmalısınız.

Ahmet Naim Gürgen
Psikolog

FacebookInstagramYouTubeLinkEmail

2019 yılında Batı Antalya bölgesinde ilk psikoteknik merkezini kuran Ahmet Naim Gürgen, genç ve dinamik kadrosu ile Psikoteknik Raporu konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

HEMEN RANDEVU AL

BİZİ HEMEN ARAYIN

İLETİŞİM SAYFASI

PSİKOTEKNİK SAYFASI

Psikoteknik Belgesi İçin Yapmamız Gerekenler

14.01.2020 tarihli 23642684.010.99.96 sayılı yazı ile yapmamız gerekenler ;

1 –  Ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte işyerimize gelerek yaklaşık 1 saat süren Psikoteknik Test Uygulamasına girmeniz gerekmektedir.

2 –  Psikiyatrik Muayene

  a) Sürücü hangi ilçede özel sağlık tesisinde psikoteknik muayene olmuş ise, 16 TL ücreti maliye müdürlüğüne veya ziraat bankasına yatırıp o ilçede bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek dekont karşılığında raporunu onaylatacaktır.

   b) Kamu sağlık tesislerinde muayene olan sürücülerden hastane tarafından muayene bedeli 50 TL tahsil edilecek. Ayrıca onay için ücret tahsil edilmeyip onayını başhekim yada başhekim yardımcılarınca yapılacaktır.


Çalışmalarımızdan Fotoğraflar

Psikoteknik Belgesi çalışmalarımızı ofisimizde yaparken çekilen bazı fotoğraflar

Psikoteknik Raporu alan müşterilerimizden gelen yorumlar

Batuhan Özkan

Kesinlikle eşime dostuma çevreme tavsiye edebileceğim bir iş yeri. En ufak bir sorunda veya çözümde irtibata geçiyorlar.

Özgür Özer

Merhaba. Öncelikle hiç düşünmeden Ahmet beyle tanışmanızı tavsiye ederim. Harika bir kişilik. Hassasiyeti ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Süleyman Korkut

İletişim ve takip konusunda çok memnun kaldım. eğitim gayet keyifli ve sorunsuz geçti. Herşey için teşekkür ederim.

İsmail Karakuş

Herşey için sağolun Ahmet bey. Çok ilgili ve kibar bir şekilde doğru bilgiler verdiniz ona ayrıca teşekkür ederim.

Tolga Karakoç

Kumluca’ya bir ilki getirdiniz. Bu bölgeye ileriki zamanlar çok hizmetiniz ve daha çok insana el uzatacağınızdan eminim.

Tahir Toğrul

İşinde doğru ve dürüst iş ahlakıyla çalışmaya çalışan bir arkadaşımız. Allah yardımcısı olsun.