Ahmet Naim Gürgen

Psikolog

Merhabalar

Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezi’nin hem kurucusu hem de Psikologu olarak görev almaktadır. 
Antalya’nın Kumluca ilçesinde 1993 yılı Şubat ayının 17’sinde Dünya’ya geldi. Eğitim hayatının bir bölümünü Kumluca ilçesinde gerçekleştirdi.
2011-2016 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimi tamamlayarak   “ Psikolog ” unvanını aldı.. Lisans Öğrenimi sürecince gönüllü olarak Akdeniz Üniversite Psikiyatri Gündüz Hastanesinde stajını tamamladı. Bu süre içerisinde özellikle intihar girişimi, cinsel istismar, aile içi şiddet ve kendini yaralama gibi vakalarla ve eş zamanlı olarak aynı fakültenin yataklı Psikiyatri servisinde yatan hastalarla süpervizör eşliğinde çalışmalar gerçekleştirdi.
Lisans eğitimi sürecince çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev aldı. Lisans eğitimi sonrasında ise birçok test eğitimlerini karşılayıp meslek hayatına özel bir deneyim olan Özel Eğitim ve Rehabilitasyona ihtiyacı olan özel çocuklar ve aileleriyle çalışarak seminerler ve aile içi danışmanlık hizmeti vermiştir.

GÜRGEN, 2019 yılımda Batı Antalya Kumluca ilçesinde Özel Batı Antalya Psikoteknik Merkezini kurdu. Meslek hayatına, günlük stresin en büyük nedenlerinden birisi olan Trafik üzerine çalışmalarını devam etmektedir.

HEMEN RANDEVU AL

BİZİ HEMEN ARAYIN

İLETİŞİM SAYFASI

PSİKOTEKNİK SAYFASI